Türk ve Arap Ülkeleri arasında ki işbirliğini artırmak amacı bu yıl altıncısı düzenlenen Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri İç Mimari, Mobilya Fuarı, İşbirliği Organizasyonu TURABEXPO 2019 fuarına Aksoylu Arge ve Dış Ticaret olarak, iş ortağımız Zaferlift ile birlikte katıldık.

İstanbul merkezli 20-22 Kasım tarihleri arası düzenlenecek fuara Arap ülkelerinden 1500’ün üzerinde firmanın katılacağı belirtildi.

20-22 Kasım tarihlerinde düzenlenecek fuara şu ülkelerin firmalarının katılması bekleniyor;

Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Cibuti, Fas, Filistin, Irak, Katar, Komor Adaları, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Moritanya, Somali, Suudi Arabistan, Sudan, Suriye, Tunus, Umman, Ürdün, Yemen, Olmak üzere 22 Arap Ülkesini ve 7 Türki Cumhuriyet; Azerbaycan,Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs, Özbekistan, Türkmenistan ve Türkiye Cumhuriyeti olmak üzere 29 Ülkeyi kapsayacaktır.

Aksoylu Arge ve Dış Ticaret olarak, iş ortağımız Zaferlift ile birlikte katılmış olduğumuz Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri İç Mimari, Mobilya Fuarı, İşbirliği Organizasyonu TURABEXPO 2019 fuarında amacımız iş ortağımızın yeni ülkelere ihracat yapmasını sağlayacak yeni firmalar bulmasını sağlamak. İş ortağımızı ve ülkemizi en iyi şekilde tanıtıp başka müşterileri ülkemize çekerek yeni pazarlarda Türk Mallarımızın satılmasını sağlamak istiyoruz.

20-22 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek fuarın çok iyi bir şekilde geçerek yeni pazarlar bulacağımıza inancımız tam.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir