KOSGEB den yeni işyeri açmak isteyen girişimcilere büyük fırsat
Girişimciliği Geliştirme Destek Programı

Geleneksel Girişimcilere 60.000 TL
İleri Girişimcilere 360.000 TL’ ye kadar hibe desteği.


Geleneksel Girişimci Desteği
Kuruluş desteği kapsamında geri ödemesiz olarak gerçek kişi/sermaye şirketi statüsünde ve başvuru tarihi itibariyle son bir yıl içinde kurulmuş olan işletmelere destek sağlanmaktadır.
 

İleri Girişimci Desteği

Kuruluş desteği kapsamında geri ödemesiz olarak gerçek kişi/sermaye şirketi statüsünde ve başvuru tarihi itibariyle son bir yıl içinde kurulmuş olan ‘’İleri Girişimci Programı Kapsamındaki Faaliyet Konuları Tablosu’’nda yer alan konularda faaliyet gösteren işletmelere destek sağlanmaktadır. 

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

6 thoughts on “KOSGEB Yeni Girişimcilik Desteğini Açıkladı

  1. İş makinaları hafriyat nakliyat işi yapıyorum. Eşim 25 yıldır bu sektörde profesyonel operatör son 8 yıldır şantiye şefliği yapıyor. İş tecrübelerini değerlendirmek için beraber şirket kurduk iş makinası kamyon aldık ufak ufak sektöre girdik. Eşim sahada bende ofis te muhasebe ve resmi işlerle uğraşıyorum . Ama son dolar krizinde tıkandık alacaklarimizi alamıyor borclari ödemede zorluk çekiyoruz. Böyle bir destek varsa uygun ödeme seçenekleri ile bu krizi atlatabiliriz. İmkan sağlanırsa Kadınlarinda inşaat sektöründe çok güzel şeyler başarabileceğini inanıyorum. Desteğinizi bekliyorum. Saygılarımla iyi günler….

  2. Sürekli duyuyorum ama iş bundan yararlanmaya gelince nedense bizler bu hıbe den faydalanamiyoriz.

  3. Tam 1 senelik duşakabin imalatı toptan parakende satış dükkanım var bu işi geliştirip büyütmwk istiyorum bununla ilgili kosgeb kaynak saglıyor mu teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir