Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)  2020 Yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında;  35 Milyon TL Destek Vereceğini Açıkladı.

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) 2020 Yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında; Alternatif Turizm Altyapısı, Alternatif Turizm ile Kooperatif Ve Birliklerin Rekabet Gücünün Geliştirilmesi Mali Destek Programlarını 9 Eylül 2020 itibariyle ilan etmiştir. Program kapsamında toplam 35 milyon TL kaynak kullandırılması planlanmaktadır.

Bilgilendirme Toplantıları (Çevrimiçi)

 2020 Yılı Mali Destek Programları Bilgilendirme ve Tanıtım Toplantısı pandemiden dolayı 15.09.2020 ve 17.09.2020 tarihlerinde 10:00’da çevrimiçi olarak düzenlenecektir. Toplantıya katılım sağlanabilmesi için aşağıdaki bağlantıya giriş yapılarak kayıt olunması gerekmektedir. Kayıt sonrası sistem tarafından toplantıya ilişkin bilgilendirme e-postası gönderilecektir.

 Bağlantı linki:

15 Eylül 2020: https://zoom.us/webinar/register/WN_NmqwxiYVRgKYN2UF1f1EQA

17 Eylül 2020: https://zoom.us/webinar/register/WN_u2SLTDjPRd6pJ4XGqLr4ig

Başvuru Süreci ve KAYS:

 Ajansa yapılacak proje başvuruları Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden e-devlet şifresi ile yapılacaktır. Başvuru Sahiplerinin başvurularını sistem üzerinden çevrimiçi olarak yapması zorunludur. Çevrimiçi başvuru, KAYS üzerinden üretilen taahhütnamenin e-imza ile imzalanması ile tamamlanır.

Taahhütnamenin e-imza ile imzalanmadığı hallerde, taahhütname başvuru sahibi tarafından ıslak imzalı olarak elden veya posta yoluyla son başvuru tarihinden itibaren en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ajansın aşağıdaki adreslerine teslim edilmesi gerekmektedir:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir